Co je Brunea?

BRUNEA je Vzdělávací centrum, které působí v Brně již od roku 2006 a zaměřuje se na vzdělávací aktivity pro děvčata, studentky a ženy.

Snaží se povzbuzovat lidi k tomu, aby se dívali za obzor vlastní profese nebo osobního odborného studia s optimistickým pohledem a byli otevření vůči lidem jiných kultur.

Komu je Brunea určena?

Vzdělávací centrum Brunea pořádá aktivity pro děvčata, studentky a ženy s cílem rozšířit obzor a schopnosti z kulturní, sociální a akademické sféry společnosti.

Chce pomáhat především mladým lidem vidět v jejich studiu přípravu na zodpovědnou službu společnosti, která vyžaduje solidní profesionální vzdělání, schopnost pracovat v týmu, otevřenost a komunikativní schopnosti.

Brunea jako organizace

Zodpovědnost za aktivity veškeré aktivity má Vzdělávací centrum Brunea - spolek pro vzdělávací aktivity a socíální pomoc, se sídlem v Brně. Spolek byl založen v prosinci roku 2006 jako nezisková organizace. Svou činnost rozvíjí hlavně v Brně a na Moravě.

Vzdělávací centrum Brunea chce předávat křesťanské hodnoty. Veškerá doktrinální a duchovní formace je svěřena Opus Dei, osobní prelatuře katolické církve.

Příbuzné odkazy

Pětidomí

Kulturní a studijní centrum v Praze

Pětidomí se zaměřuje na vzdělávací aktivity pro ženy – jak zaměstnané, tak i v domácnosti.

Tilia

Klub pro děvčata a studentky v Praze

Klub Tilia pořádá kulturní a vzdělávací aktivity pro děvčata a studentky od 8 do 26 let.

Bělohorská

Vzdělávací centrum v Praze

Vzdělávací centrum Bělohorská pořádá kulturní a vzdělávací aktivity pro děvčata a studentky od 8 do 26 let.

Ister

Kulturní a vzdělávací centrum v Bratislavě

Ister je vdělávací centrum, které poskytuje formaci ženám a dívkám všech věkových kategorií.